حسابداری باما

بازار کار آنلاین حسابداری و حسابرسی

قوانین سایت

قوانین و مقررات سایت حسابداری با ما

این توافق‌نامه ای است بین شما و سایت حسابداری با ما به آدرس accbama.com استفاده ازخدمات این سایت منوط به توافق شما با این قوانین صورت می گیرد. لطفا قوانین درج شده در این صفحه را قبل از استفاده از سایت با دقت مطالعه کنید. با استفاده شما از امکانات سایت کندو این چنین در نظر گرفته خواهد شد که شما با قوانین کندو بدون شرط موافقت کرده اید.

اگر شما با هر یک از این قوانین موافقت ندارید می بایست استفاده از این سایت را متوقف کنید. لطفا توجه داشته باشید عدم رعایت قوانین ممکن است منجر به بسته شدن تمام یا بخشی از حساب کاربری شما شود.

حسابداری با ما ممکن است در هر زمان، تمامی یا بخشی از این قوانین را بدون اطلاع قبلی اصلاح کند. اصلاحیه ها از زمان ثبت در سایت معتبر می باشند.

تمامی کاربران اینترنتی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از امکانات حسابداری با ما استفاده کنند به استثنای اشخاص با سن کمتر از ۱۸ سال.

واژه‌های کاربر، شما، پیمانکار و کارفرما، فریلنسر، کارآفرین اشاره دارد به کاربرانی که در سایت حسابداری با ما ثبت‌نام کرده‌اند و از امکانات سایت استفاده می‌کنند. کارفرما یا کارآفرین اشاره دارد به کاربرانی که پروژه ثبت می‌کنند و پیمانکار یا فریلنسر به کاربرانی گفته می‌شود که پیشنهادهای خود را برای انجام پروژه در پروژها ارسال می‌کنند.

هیچ کاربری نیاز به ساختن ۲ حساب کاربری برای استفاده از امکانات کارفرما و پیمانکار ندارد. با یک حساب کاربری از هر دو این امکانات می توان به راحتی استفاده کرد. ایجاد دوحساب کاربری در کندو مجاز نمی باشد.

امکان حذف حساب کاربری در حسابداری با ما وجود ندارد، شما فقط می توانید تنظیمات اطلاعیه ها را طوری قراردهید که از کندو ایمیلی برای شما ارسال نشود.

 

شرایط استفاده

۱-سایت حسابداری با ما صرفا به عنوان محل برگزاری مناقصات آنلاین عمل می کند و به کاربران اجازه می دهد پروژه های خود را ثبت کنند و در مناقصات ثبت شده شرکت کنند. سایت حسابداری با ما خود را درگیر جزئیات پروژه بین پیمانکار و کارفرمایان نمی کند. بنابراین سایت کندو هیچ کنترلی بر کیفیت و قانونی بودن خدمات ارائه شده توسط دیگر کاربران ندارد، یا توانایی آنها از انجام ارائه خدمات یا انجام پرداخت را تضمین نمی کند.

۲-حتمن بعد انتخاب پیمانکار مناسب نسبت به اخذ قرارداد و انجام مراحل قانونی آن اقدام نمایید.

۳-بعد از انتخاب پیمانکار و اتمام پروژه محوله نسبت به دادن امتیاز و نقد پیمانکار در سایت حسابداری با ما اقدام نمایید تا کارفرما های دیگر در هنگام واگذاری سایر پروژها به پیمانکار مورد نظر از سابقه اجرایی و رتبه آن اگاه گردند.

 

ذخیره تغییرات
×