حسابداری با ما

بازار کار آنلاین حسابداری و حسابرسی

دنبال چه میگردید؟

“حسابداری با ما” چگونه کار میکند؟

حسابداری با ما سایت برون سپاری پروژه ها است. هزاران فریلنسر در حسابداری آماده کار برای شما هستند. فقط پروژه‌ای که می‌خواهید انجام شود را بصورت آنلاین ثبت کنید تا یکی از فریلنسرهای حسابداری آن را با حداقل هزینه برای شما انجام دهد. «حسابداری » مکانیست امن و حرفه ای برای برون سپاری پروژه ها. شما بعنوان یک کارفرما میتوانید درخواست انجام هر پروژه ای که امکان انجام آن از راه دور وجود دارد را در سایت ثبت کنید تا هزاران فریلنسر برای شما پیشنهاد ارسال کنند و یا بعنوان یک فریلنسر میتوانید با ارسال پیشنهاد برای پروژه ها کسب درآمد کنید.

 

چرا بهتر است از حسابداری استفاده کنیم؟

دلیل های بسیاری برای استفاده از حسابداری با ما وجود دارد. حسابداری با ما باعث رشد سریع شرکت و سود شما می شود. شما می توانید کار با کیفیت را با حداقل هزینه در حداقل زمان دریافت کنید و فقط زمانی پرداخت را انجام می دهید که از نتیجه کار ۱۰۰% رضایت داشته باشید. کار با حسابداری با ما سریع و ساده است و تیم پشتیبانی در هر زمان که نیاز باشد آماده پاسخ به سئوالات شما خواهد بود.

 

چه کسانی از حسابداری با ما استفاده می کنند؟

اگر شما شغل آزاد دارید، یک استارتاپ هستید، یک شرکت کوچک یا متوسط دارید، و یا حتی یک شرکت شناخته شده بزرگ هستید، حسابداری با ما می‌تواند در پائین آوردن هزینه‌ها به شما کمک کند.

 

چه پروژه هایی را میتوان از طریق «دورکار» انجام داد؟

تمام پروژه هایی که امکان انجام آنها  وجود دارد، مثلاً: ارسال اظهارنامه ، تهیه صورت های مالی ، اصلاح حساب ، حسابرسی صورت های مالی و ……

 

 

ذخیره تغییرات
×